Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Co się składa na sukces ?

  Ten obraz mówi wszystko !  Jak inni widzą nasz sukces, a co nieraz musimy przejść po drodze, aby go osiągnąć? Ile wymaga poświęceń, uporu, ciężkiej pracy? A ile razy po drodze zdarzają się porażki, rozczarowania, krótko mówiąc ile razy miałeś chęć to wszystko... czytaj dalej

Darmowe zdjęcia na stronę – 25 stron !

Ludzie są wzrokowcami i cenią sobie nie tylko treść, lecz także formę artykuł. Dlatego zdjęcie wydaje się niezbędne. Zdjęcia wysokiej jakości są dość drogie, jednak z pomocą przychodzą nam banki darmowych zdjęć.
Interesują nas takie z licencją CC0 – Co to znaczy?

czytaj dalej

SPAM – czy można się ustrzec?

SPAM – co to jest za stwór? Najprościej rzec ujmując jest to niepożądana przez odbiorców wiadomość tekstowa, wysyłana najczęściej masowo (do wielu odbiorców) w formie reklamy. Ze skutkiem zapychania serwerów, blokowania skrzynek emailowych, a co najgorsze rozsyłania wirusów. Jak to…

czytaj dalej

Stwórz siebie

cyt. Mateusz Grzesiak
,,Stwórz siebie. Miej marzenie. Wyznacz cele. Zdobądź wiedzę. Ćwicz umiejętności. Przestań się martwić. Pracuj systematycznie. Zarób dużo pieniędzy. Otaczaj się mądrzejszymi. Olej idiotów. Zakochaj się. Rób dobre rzeczy. Pomagaj innym. Odwiedź daleki kraj. Mieszkaj w różnych miejscach. Poznawaj obcokrajowców. Spróbuj nową kuchnię. Poświęć się czemuś.

czytaj dalej

Cele i motywacja

Czy wiesz, że sukces i porażka nigdy nie są kwestią przypadku? Badania dowodzą, że około 84% osób nie ma jasno sprecyzowanych celów. A jak jest u Ciebie? Wyznaczasz swoje cele, a co ważniejsze, czy konsekwentnie je realizujesz? Czy miałaś kiedyś tak, że odpuściłaś swoje postanowienie i nic z tego nie wyszło?

czytaj dalej

Translate:

Kategorie

Informacja

Strona internetowa DanutaKozak.PL to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych. Zarabianie i pomnażanie pieniędzy: giełda papierów wartościowych, giełdy walutowe, krytptowaluty, forex, lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne i każdy inny rodzaj inwestycji) wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału. Proszę o podejmowanie samodzielnych decyzji o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji.

Translate »
Share This