Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Czy wiesz, że sukces i porażka nigdy nie są kwestią przypadku? Badania dowodzą, że około 84% osób nie ma jasno sprecyzowanych celów. A jak jest u Ciebie? Wyznaczasz swoje cele, a co ważniejsze, czy konsekwentnie je realizujesz? Czy miałaś kiedyś tak, że odpuściłaś swoje postanowienie i nic z tego nie wyszło?

Motywacja jest niezbędna do osiągnięcia celu. Im bardziej pragniesz osiągnąć dany cel tym większa powinna być Twoja motywacja. Dobrym rozwiązaniem jest podzielenie głównego celu na kilka mniejszych, które łatwiej i prędzej uda Ci się osiągnąć. Jak jednak uniknąć chwil zwątpienia i chwilowych osłabień w działaniach? Tutaj przydadzą się materiały motywacyjne takie jak ebooki, audiobooki, książki oraz filmy.

Proponuję bardzo dobry materiał z Brianem Tracy

Wyznaczanie celów Brian Tracy część 1

Wyznaczanie celów Brian Tracy część 2:

Wyznaczanie celów Brian Tracy część 3:

Translate »
Share This
Przeczytaj inne:
Stwórz siebie

cyt. Mateusz Grzesiak ,,Stwórz siebie. Miej marzenie. Wyznacz cele. Zdobądź wiedzę. Ćwicz umiejętności. Przestań się martwić. Pracuj systematycznie. Zarób dużo...

Zamknij