Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Cloud Token

Cloud token to aplikacja na smartfon, dzięki której możesz przechowywać kryptowaluty oraz odbywa się automatyczny arbitraż na jednej giełdzie na 3 walutach w tym samym czasie na ponad 300 parach walutowych. To wszystko dzieje się dzięki nowoczesnemu, zaawansowanemu inteligentnemu urządzeniu do arbitrażu podpiętemu do naszego portfela do kryptowalut o nazwie JARVIS AI.

⁉️Jak tutaj zarabiasz:

– na kursie Tokena 🚀

– na arbitrażu 🚀

– na kursie kryptowalut BTC, ETH 🚀

To bardzo łatwe, wystarczy pobrać aplikacje na telefon i bezpłatnie się zarejestrować podając kod referencyjny 1033137705 , zapisz wszystkie PIN, Hasła, słowa mnemoniczne. Następnie wpłacasz dowolną kwotę i zarabiasz.

Zaczynasz zarabiać po zasileniu aplikacji BitCoinem lub inną kryptowalutą np. ETH, możesz zacząć nawet od kilku dolarów, aby otrzymywać od 6 – 12% miesięcznie tj. ok. 0,3% dziennie w CTO ( Cloud Tokenach), które w każdej chwili możesz wymienić na ETH i wypłacić.

Pobierz portfel na telefon: https://cloudtokenwallet.com

Referral Code: 1033137705 

Głównym twórcą aplikacji jest Ronald Aii, który rozwijał nowe technologie w mediach społecznościowych, płatnościach, portfelach, telefonach komórkowych, systemach telekomunikacyjnych, rozwiązaniach IOT i blockchain.

W projekcie bierze udział również Shao Sheng – właściciel World Blockchain Forum oraz współpracownik Plus Token. Oprócz założenia World Blockchain Forum (Nowy Jork), Block media (Silicon Valley) i Silicon Valley Maker Capital, Zhao jest znanym wykładowcą, pisarzem i wizjonerem w sektorze blockchain.

Co wyróżnia Cloud Token ?

Cloud Token jest pierwszym zdecentralizowanym portfelem, który używa publicznego blockchaina do przechowywania aktywów kryptowalutowych zamiast korzystania ze scentralizowanej bazy danych. Oznacza to, że można użyć innych portfeli do kontroli aktywów w CloudToken, takich jak Imtoken czy Trustwallet.

System zapewnia całkowitą przejrzystość handlu kryptowalutami w czasie rzeczywistym.

Filmy poniżej objaśniają pracę JARVIS AI oraz pokazują jak on działa [ENG]:

1. Jak działa strategia VAROOM: https://www.youtube.com/watch?v=RB70AiwCRm8

2. Praca bota na żywo: https://www.youtube.com/watch?v=Jv-M6C5vigw

Podstawowa działalność firmy, czyli czym się zajmuje?

Bot funkcjonuje w oparciu o unikalną strategię handlową (VAROOM) opracowaną z czołowym profesorem matematyki w Singapurze.
Bot JARVIS w przeciwieństwie do innych botów nie opiera się na danych handlowych, ale na sygnałach. Nie jest to więc strategia pędu, trendu, ema czy macd i nie obserwuje danych z przeszłości, ale szuka sygnałów do reakcji. Bot obserwuje ponad 300 par walutowych jednocześnie i zawiera transakcje arbitrażowe ale nie na różnych giełdach ale na jednej giełdzie wyszukując różnic wartości aktywa na różnych parach walutowych. Wspierane giełdy to m.in. Coinbase, Gdax, Okex, huobi.

Jak możesz tutaj zarabiać ?

Brak minimalnej wpłaty, brak umów, kontraktów, opłat miesięcznych.

 Minimalna inwestycja $500 jest konieczna tylko w przypadku jeśli chcemy również zarabiać prowizje na osobach poleconych.

Cena tokena: $0.33 ( w pierwszym dniu oficjalnego startu)

Cena tokena za 6 miesięcy może osiągnąć $30 – $60 (przewidywana cena obliczona na podstawie projektu PlusToken, w którym token wzrósł z $0.40 to $70)

Możesz wypłacić wkład w każdej w chwili.( po 30 dniach wypłata jest bez opłat, do 30 dni poniesiesz koszt rezygnacji 10%)

Referral Code: 1033137705 

Pobierz porfel

Jak zacząć ?

1. Pobierz aplikację ze strony (IOS lub Android) http://www.cloudtokenwallet.com/
2. Uruchom ją i kliknij „Utwórz konto”. Nie musimy podawać żadnych naszych danych. 3. Użyj kodu polecającego: 1033137705
4. Skonfiguruj hasło logowania i PIN transakcji
5. Teraz ukaże Ci się 16-cyfrowy identyfikator logowania i 6-cyfrowy kod PIN.
Zrób zrzut ekranu i zapisz go w bezpiecznym miejscu. To będą twoje dane logowania.
6. Przepisz 12 mnemonicznych haseł w bezpieczne miejsce a następnie podaj je w aplikacji według takiej kolejności jaka została wyświetlona
7. Wybierz portfel, który chcesz zasilić i kliknij „Deposit”. Zeskanuj kod QR lub skopiuj adres portfela i zasil go.
7. Przejdź do zakładki „Projects”, aby uruchomić AI bota JARVIS.
UWAGA! Jeśli wyskoczy błąd Invalid Hash Valueto musimy zmienić w ustawieniach telefonu język na angielski
8. Dodaj kwotę, którą chcesz handlować za pomocą oprogramowania JARVIS AI (minimum 500 USD, kliknij przycisk MAX aby dodać całą kwotę).


Czy opłaca się polecać ten biznes ? 

Bardzo ! Jedyny warunek jaki musimy spełnić aby czerpać zyski z budowania zespołu to posiadanie w bocie Jarvis minimum 500 dolarów pracujących.

Zarabiamy aż do 21 linii w dół w zależności od ilości posiadanych własnych partnerów biznesowych z inwestycją minimum 500 USD.

1 linia daje nam 100% naliczeń naszych partnerów biznesowych : zaprosiłeś Janka on codziennie zarabia 5 sztuk CTO dzięki temu Ty także otrzymujesz dodatkowe 5 CTO na swoje konto.

2 linia daje nam 50% naliczeń : warunek – sam musisz posiadać minimum 2 bezpośrednio zaproszonych do biznesu partnerów

Od linii 3 do 21 otrzymujemy 5% naliczeń – aby zarabiać z 10 linii należy posiadać 10 bezpośrednio zaproszonych partnerów do biznesu każdy po minimum 500 dolarów inwestycji własnej.Budowanie struktury

Jeśli osiągniesz obrót struktury na poziomie $200k otrzymasz dodatkowe 5% i rangę C1.

Ranga C2: osiągnij 3 poleconych z rangą C1 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C2

Ranga C3: osiągnij 3 poleconych z rangą C2 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C3

Ranga C4: osiągnij 3 poleconych z rangą C3 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C4

Ranga C5: osiągnij 3 poleconych z rangą C4 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5%

Poradnik Cloud Token pdf – PL

Poradnik Cloud Token pdf – ENG.

W skrócie jak zacząć ?

Nie masz portfela kryptowalut ?

Co będzie Ci potrzebne przed zainstalowaniem aplikacji Cloud token? – GIEŁDA KRYPTOWALUT

BEZPIECZNA POLSKA GIEŁDA KRYPTOWALUT

Załóż konto na giełdzie kryptowalut ➙ BitBay, bo będzie Ci ono potrzebne aby wysłać kryptowaluty takie jak BitCoin lub Ethereum na portfel Cloud Token, aby potem móc zainwestować w projekt JARVIS AI i otrzymywać zysk około 10% miesięcznie.

Dzięki posiadaniu konta na giełdzie BitBay, będziesz mógł wypłacać swoje zyski na tą giełdę i przelewać pieniądze jako tradycyjny przelew na Twoje konto bankowe.

Załóż konto na giełdzie BitBay

Jeśli chcesz dołączyć do mojego zespołu proszę skontaktuj się ze mną za pośrednictwem Facebook KontaktFacebook

Translate »
Share This