Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ach te miliony, któż by ich nie chciał. 🙂 Podobno ,,zdobyć” najtrudniej ten pierwszy, ano zobaczymy:)

A teraz na poważnie. Tyle się teraz dzieje w internecie, powstają grupy na Facebooku, które demonstrują i promują różne programy dające możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy. Ale nie tylko, są MLM-y, marketing internetowy oferujący przeróżne kursy szkoleniowe, programy partnerskie, strony afiliacyjne itp. Naprawdę jest w czym wybierać. Jak to jest, że mimo ,,działania” w różnych tego typu programach nie zawsze udaje nam sie zarobić, albo też zarabiamy mizerne pieniądze, dosłownie grosze. Albo, gdy już odrobiliśmy wkład i cieszymy się, że przybywa grosza, to biznes znika nagle  i niech to kule biją, znowu w plecy. Nie ma tutaj recepty na sukces. Dużo zależy kto nam poleca jakiś program, jakie ma ta osoba polecająca doświadczenie, również ważne jest czy wystarczająco zapoznaliśmy się z opiniami i historią danego programu. Czy nie podeszliśmy zbyt pochopnie, impulsywnie pod wpływem jakiejś przeczytanej opinii? A i szczęście też odgrywa tutaj niebagatelną rolę, czy nam się powiedzie, czy też nie.

 

 

Chciałam powiedzieć na początku, że zaprezentuję na tej stronie programy, które sama wypróbowałam, sprawdziłam i polecam !

Jest kilka zasad, które warto przestrzegać przy wyborze tego typu sposobu na zarabianie.

Główne zasady w inwestowaniu w biznesy internetowe:

Każdy rodzaj dochodu w programie jest obarczony ryzykiem. Możesz stracić pieniądze lub czas niezależnie od tego w jaki sposób pozyskujesz pieniądze.To może dotyczyć  biznesu tradycyjnego, internetowego lub każdego innego.

1.Nie inwestuj pieniędzy, których wiesz, że nie możesz stracić w razie się nie powiedzie.

2. Musisz sobie zdawać sprawę, że wkładając $10 i nie robiąc nic nie zostaniesz milionerem.

3. Zawsze dywersyfikuj swoje źródła dochodu. Zbuduj jedno źródło, a potem kolejne i kolejne.Używaj różnych procesorów płatniczych.

4. Jeśli chcesz wziąć pożyczkę na inwestycję, pamiętaj, że może się nie udać i że pożyczkę trzeba będzie spłacić.

5. Nie inwestuj oszczędności życia w żaden biznes.

6. Ostrożnie dobieraj biznesy. Jest wiele czynników określających, czy warto robić dany biznes czy nie. Jednak one też nie dają 100% gwarancji powodzenia.

7. Zawsze przewiduj najczarniejszy scenariusz.

*** Słowo o pożyczkach na biznes. Wszystko zależy od Ciebie jak do tego podejdziesz. Lepiej jest wziąć pożyczkę i pomnożyć pieniądze niż je przejeść ( o ile nie trzeba nakarmić kilka buzi).  Ale wszystko w granicach rozsądku.

 

 

Translate:

Procesory Płatnicze

”” ”” ”” ”” ”” ”” ”” ”” ””
Translate »
Share This