Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kryptowaluta  GCCC

Zrzut ekranu 2017-01-22 o 12.21.26

.

Zapraszam do obejrzenia prezentacji  Firmy  GCCC : 

 The-GCC-Group-Presentation-PL

             https://www.thegccgroup.com/wp-content/uploads/2016/10/The-GCC-Group-Presentation.pdf     Eng.

Siedziba firmy mieści się pod Poznaniem.

Na chwilę obecną zespół GCC liczy około 50 osób zatrudnionych na umowę o pracę. Firma jest otwarta na odwiedziny jeśli ktoś chciałby się wybrać i porozmawiać z osobami z zespołu.

GCC Group Sp. z o. o.          
ul. 25 Stycznia 20,
62-080 Tarnowo Podgórne (Poznan),
Poland
+48 791 402 403
support@TheGCCcoin.com

Właściciel multimilioner Jan M. Pasboel jest biznesmenem posiadającym kilka fabryk w Europie. Ponadto GCC jest niewielką częścią tego czym się zajmuje. Projektem The GCC Coin chce przysłużyć się społeczeństwu oraz ekologii. Zależy mu też na rozwijaniu nowoczesnych technologii, jak na przykład druk 3D.

Misją firmy jest stworzenie globalnej kryptowaluty, działającej wspomagająco na środowisko naturalne. Są pierwszą i jedyną eko-kryptowalutą, która za cel obrała sobie między innymi redukcję poziomu CO2 w atmosferze. Każda z wyemitowanych przez firmę 24 miliardów monet / coinów przyczyni się do czystszego klimatu na naszej planecie.

Potencjał projektu GCCC

.

.

The GCC Coin – plan marketingowy = BINARKA

.

.

Jak otrzymać KRYPTOWALUTĘ  The GCC Coin?

 1. Po zarejestrowaniu się z tego linku  wybierz odpowiedni dla siebie pakiet – optymalnie 438 Euro  najmniejsze pakiety już od 38 Euro!  Możesz opłacić od razu lub masz na to 14 dni.
 2. Każdy pakiet różni się ilością coinów / monet jakie otrzymasz. W chwili obecnej cena 1 The GCC Coin szacuje się na 0,1 EURO, po wejściu na giełdę wszystko wskazuje na to, że zacznie rosnąć docelowo sięgając nawet 1 EURO bądź więcej, pytanie czy warto skorzystać z takiej możliwości? W każdej chwili możesz dokupić dowolna ilość coinów.
 3. Przy zakupie pakietu coinów otrzymujesz ( w zależności od pakietu) 

  1. Długopis 3D
  2. Skaner 3D
  3. Drukarke 3D

  lub 3 na raz przy wyższym pakiecie

 4. Planowane wejście na giełdę  10.04 .2017

.

GCC od środka :

.

.

Sklepy obecnie funkcjonujące w GCC :
1.  http://www.3dprintpoints.com/en – 3D Print.
2. http://www.gcctravel24.com –  Travel (podróże, hotele itd..)

Po otrzymaniu Coinów i zainstalowaniu portfela na komputerze będzie można kopać tą krypto (zwiększać jej liczbę) na zasadzie Proof of Stake. Poinformuję o tym w najbliższym czasie.

.

baner

.

.

.

Portal nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, czy to będzie biznes tradycyjny, czy inwestycja, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji ci nie dam. Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

 

 

 

Translate:

Procesory Płatnicze

”” ”” ”” ”” ”” ”” ”” ”” ””
Translate »
Share This