Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Narzędzia z których korzystam

zabawki-kreatywne-mattel-t8128-p85816

Ponieważ często otrzymuję wiadomości, z jakich narzędzi korzystam do tworzenia swojego bloga lub z czego korzystam do nauki i rozwoju, postanowiłam stworzyć stronę, na której znajdziesz wszystkie informacje odnośnie narzędzi z których korzystam w mojej codziennej pracy. Wypróbowałam je i  uznałam za najbardziej przydatne dla mnie (czasami nawet najlepsze).

Postaram się opisywać poszczególne narzędzia na blogu i tłumaczyć dlaczego właśnie z nich korzystam. Ciągle testuję nowe narzędzia, więc będą się pojawiać na stronie następne opisy i filmy instruktażowe. Jeżeli oczywiście zostawisz mi swój adres email, to na pewno Cię powiadomię o kolejnym dodanym narzędziu wykorzystanym w moim e-biznesie. Jeżeli coś Ci się spodoba i okaże się przydatne w użyciu napisz proszę krótką wiadomość.

Jak już zapewne wiesz, aby zaistnieć w internecie potrzebujesz strony, autorespondera, programu do zrobienia strony przechwytującej. To podstawa. Albo możesz kupić domenę, wykupić hosting, wgrać wordpressa, ustawić skórkę i prowadzić bloga. Teraz jeszcze tylko wykupić jakiś autoresponder i możesz zacząć działać. Tylko tyle, albo aż tyle….

Wydaje się to takie proste, a jednak…Masa z tym roboty, nie wiadomo co wybrać, trzeba wszystko popłacić i teraz samemu jeszcze to wszystko poustawiać. Wiem ile to wszystko kosztuje i pieniędzy i nerwów, bo to nigdy nie działa tak jak by się chciało. Ciągle coś trzeba poprawiać. Mój pierwszy blog tak robiłam, więc wiem o czy tutaj piszę.

Dlatego, że właśnie tak zaczynałam przed laty, to wszystko szło tak opornie i w sumie stanęło w miejscu. Nie było znikąd podpowiedzi. Owszem z różnych szkoleń coś tam się wyniosło, ale dalej trzeba było robić wszystko samej. No chyba, że stać Cię na swojego informatyka, to co innego:) W moim przypadku, to nie wchodziło w grę, więc stanęło na tym, że jest sobie blog…

 

 

            księgowość

 

 

Translate »
Share This