Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

.

Rockwall Investments – to nasz polski program inwestycyjny.

Program wystartował 04.09.2017

Mamy w nim 3 możliwości pasywnego zarabiania. Mining, matryce oraz trading na kryptowalutach.

.

Mining –  kupujesz tu pule do kopania kryptowalut,  nie musisz posiadać w domu swojego sprzętu do ich wydobywania .     Firma wydobywa za Ciebie daną walutę i dzieli się z Tobą zyskiem

Trading na kryptowalutach.  Wystarczy zakupić swój pakiet inwestycyjny minimum 50$ za który traderzy grają na giełdzie kryptowalut, a Ty nie musisz się na tym znać i poświęcać swojego czasu na analizy. Otrzymujesz do 1,5% dziennie przez 150 dni !!

Matryce trójkowe – to kolejna ciekawa opcja zarabiania. Wykupując matrycę wystarczy, że będziesz mieć pod nią 39 osób a zarobisz 20-krotność inwestycji np. kupując i zamykając matrycę za 25$ zarobisz 500$ 

 

Translate:

Procesory Płatnicze

”” ”” ”” ”” ”” ”” ”” ”” ””

Wywiad z właścicielami Rockwall Investments : 

.

JAK ZACZĄĆ ?

  1. Zarejestruj się w firmie z mojego linku referencyjnego Rockwall Investments;
  2. Potwierdź maila (najlepiej GMAIL)  i uzupełnij dane w profilu;
  3. Postępuj zgodnie z instrukcją na filmie.

.

.

Zasilenie balancu na Rockwall Investments:

..

Zakup Matrycy w Rockwall Investments : 

.

Rejestracja jest całkowicie darmowa : 


rejestracja

.

 

 

 

Portal nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, czy to będzie biznes tradycyjny, czy inwestycja, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji ci nie dam. Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Translate »
Share This