Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Szkoła Marketingu Internetowego – Servaq już działa!

Szukasz sposobu, aby zacząć zarabiać w internecie? Wiesz co chciałbyś robić, ale nie wiesz jak? Dobrze trafiłeś!  W Szkole Marketingu Internetowego zdobędziesz bezpłatną wiedzę w postaci szkoleń, webinarów.

Wiesz jak działają różne narzędzia, ale przeraża Cię jak to wszystko zebrać? I tutaj z pomocą przychodzi Szkoła Marketingu Internetowego – Servaq. W jednym miejscu mamy udostępnione wszystkie narzędzia niezbędne do e-biznesu. Czyli autoresponder, hosting, domena, strona ekspercka – blog, kreator narzedzia servaqstron przechwytujących, możliwość stworzenia aplikacji na telefon.

Korzystając z Professional Internet Marketer możesz odbyć profesjonalne kursy i szkolenia. Dla swoich klientów Servaq uruchomił bezpłatne warsztaty e-marketingowe. Podczas tych szkoleń otrzymasz wskazówki od najlepszych w branży. Zdobywasz nowe umiejętności i wiedzę do prowadzenia biznesu.

Szkoła marketingu Internetowego Servaq daje dostęp do nagrań szkoleniowych, webinarów prowadzonych przez liderów tej branży.
Jest to wiele godzin bezcennej wiedzy, z której możesz skorzystać logując się w swoim panelu w dowolnym momencie i oglądając kiedy Tobie odpowiada.

Professional Internet Marketer  – tutaj krok po kroku uczysz się jak zarabiać pieniądze dzięki internetowi. Szkoła marketingu Internetowego działa już w 13 miastach Polski – kliknij tutaj  i zobacz w którym mieście będzie szkolenie) i jest dostępna dla każdego. Nie ważne czy jesteś początkujący, czy już działasz w internecie. W Servaq zdobędziesz odpowiednią dla siebie wiedzę, dzięki której zaczniesz zarabiać w internecie. Nauczysz się prowadzić bloga, obsługi WordPressa, robić strony przechwytujące, ustawiać lejki sprzedażowe, tworzyć własne info produkty, e-booki, a przede wszystkim zarabiać na tych produktach.

W Szkole Marketingu Internetowego Servaq uczysz się kiedy chcesz, ile chcesz i robisz to co lubisz.
Dodatkowo w Servaq odbywają się cotygodniowe szkolenia online.
Jeżeli nie masz czasu brać udział w bieżącym czasie nie ma problemu, możesz go zobaczyć w nagraniu, które są udostepniane w panelu klienta.

Jak widzisz Servaq to potężne narzędzie dla prowadzenia e-biznesu i w dodatku dla każdego.

Takie możliwości tylko w Professional Marketer Internet – SERVAQ. Przekonaj się sam i zobacz co to jest za system – “kombajn”, po prostu przetestuj go w ciągu 14 dni.

 

baner test

Translate »
Share This
Przeczytaj inne:
Co się składa na sukces ?

Zamknij